fb
Platba kartou
Občerstvení
wifi
Pondělí - Čtvrtek: 7:30-17:00
Pátek: 7:30-13:00
Tel.: 567 331 666
Email: recepce@artdent.eu
kompletní a kvalitní stomatologická péče
špičkového týmu odborníků
Nejnovější technologie v moderním prostředí

Vzdělávání

 

Ergonomie a efektivita práce v ordinaci ZL 

 břeta kurz podzim 2019foto.JPG

 

Náplň kurzu:

Kurz je určen pro dentální tým lékař/ka - asistent/ka. Teoretický základ (ergonomie, 4-ruční práce, uspořádání pracoviště, osvětlení, práce se zvětšením…) bude doplněn live přenosem ošetření skutečného pacienta a důkladným praktickým nácvikem v reálné ordinaci pod dohledem lektora. Naučíme Vás správný sed, základy 4-ruční práce, vzájemné respektování členů týmu, práci bez i se zvětšením, plánování a mnohé další

Zajištěné vybavení:

3 pracovní ordinace

potřebné instrumentárium včetně rukavic

lupové brýle

operační mikroskop

vnitřní guidelines kliniky k nahlédnutí

 

Doprovodný program: pro účastníky kurzu je také připravena prohlídka centra Artdent, bohaté občerstvení (coffe break, sobotní snídaně...), společný oběd (hradí pořadatel), společné večerní posezení v místním minipivovaru s prohlídkou a degustaci piva (hradí pořadatel). V pivovaru lze i povečeřet.

Termíny kurzů:  

  • 13. - 14.9. 2019
  • 11. - 12.9. 2019
  • 8. - 9.11.2019

Začátek kurzu:   pátek 14:00 hodin

Konec kurzu:     sobota 17:00 hodin

Lektoři:  MDDr. Břetislav Martinák, MUDr. Taťána Vrbková, Petra Rodová.

Cena:  14 000 Kč/dentální tým lékař/ka - asistence (nejsme plátci DPH)

Registrace:  Účastníci kurzu se registrují pomocí e-mailu, který zašlou na skoleni@artdent.eu, kde uvedou následující údaje:

 

  • Termín kurzu 
  • Jméno, příjmení a titul lékaře/ky
  • Jméno příjmení a titul asistence
  • Fakturační údaje(název firmy, adresu, IČ)
  • kontakt (telefon a e-mail)

PřihláškaZDE KLIKNĚTE!

 

 

Po odeslání registračního e-mailu Vám bude zpětně odesláno POTVRZENÍ REGISTRACE účasti na kurzu a pokyny k platbě. Teprve tímto stvrzením registrace bude pro Vás účastnické místo rezervováno.

Storno podmínky zde:

Praktický kurz není registrován u ČSK.

Počet účastníků praktického kurzu je z kapacitních důvodů omezen(max. 12 osob - 6 týmů), přihlášky jsou řazeny chronologicky.

 

Koordinátor praktického kurzu a kontaktní osoba:

Šárka Němcová

tel: 731 931 165

e-mail: bretislav.martinak@artdent.eu

 

 

 

Ohlasy účastníků:

H. Kukačková

Společně se sestřičkou jsme absolvovaly dvoudenní kurz ergonomie pod vedením MDDr. Břetislava Martináka. Hodně jsme se naučili, školení bylo zaměřeno především na praktické aspekty a byl i prostor trénovat u křesla. Snažily jsme se do praxe přenést maximum a práci jsme určitě zefektivnily. Zároveň nám dr. Martinák pomáhal při plánování naší nové ordinace a jeho tipy určitě přispěly k tomu, že se nám teď pracuje mnohem lépe. Určitě mohu kurz všem vřele doporučit.

 

A. Blanco

Ďakujem veľmi pekne za školenie,atmosféra a prijatie v Artdente bolo od začiatku až do konca veľmi príjemné. Pan doktor Martinák vie,ako má zaujať svojich poslucháčov,každému nám názorne ukázal 4-ručnú prácu a zodpovedal všetky dotazy,aj keď sa nejednalo o prezentovanú tému.
Mne osobne sa veľmi páčil pohľad na to,ako má vyzerať ergonomicky zadiadená ordinácia,či ako si uvedomiť,že či sestra,či lekár majú náročnú prácu a jeden bez druhého by boli stratení.
Určite raz pri zariaďovaní vlastnej ordinácie vytiahnem poznámly zo školenia,alebo rovno si zajednám konzultáciu u pána Doktora 🙂
Ešte raz ďakujem za možnosť byť na školení,určite to bol veľmi príjemne a prínosne strávený čas

 

J. Borovcová

Děkuji Artdentu za školení o ergonomii, které pro mne bylo velmi přínosné. Školitel MDDr. Břetislav Martinák i MUDr. Taťána Vrbková byli příjemní a ochotní zodpovědět jakékoliv dotazy z praxe. Bylo nám zdůrazněno, jak moc důležité je vyhýbat se stresu. K tomu nám může dopomoci jak správné uspořádání ordinace, kde každá věc bude mít své místo a bude po ruce, tak perfektní čtyřruční spolupráce sestřičky a doktora. Viděli jsme live endodontické ošetření a spolupráci samotného pana doktora Martináka se setřičkou u křesla. Vyzkoušeli jsme si prakticky správný sed u křesla a dostali jsme různé tipy k tomu, jak může sestřička podávat nástroje do ruky doktora tak, aby se vůbec nemusel dívat mimo ústa pacienta. Jana Borovcová

 

O. Břenek

Nechal jsem si to trochu rozležet v hlavě...a za mě...super naplánovaný, myslím že tam nebyl žádný balast, který by byl k ničemu a nuda, všechno dobře časově naplánovaný, pěkně to utíkalo, nepřetahovalo se a ani nebylo zbytečně dlouhý.

 

J.Folke

„Kurz ergonomie a efektivity práce v jihlavském Artdentu mě zaujal nejen poctivě pojatým a promyšleným záběrem, ale také notnou otevřeností pracoviště – účastník mohl doslova ‚nakouknout pod pokličku' poměrně velkého stomatologického centra, což dle mého není samozřejmost. Taková zkušenost vlévá krev do žil. Pro někoho, kdo zakládá či přebírá praxi a cílí na ‚vyšší mety', ale i pro zájemce, který chce ‚povýšit' své pracovní standardy a s aktivním zapojením asistence dosud spíše zápasil, rozhodně skvělá investice. Bod navíc dávám za to, že ač jsem ze zásady nedůvěřivý vůči zapojení firem, hostující odborníci dávali užitečné rady, aniž by okatě protlačovali své služby."

M. Celec

Za mňa to bolo presne to, čo som chcel a čakal. Takýchto školení je veľmi málo, u nás na Slovensku v podstate žiadne, preto som bol rád, keď som objavil Vás v Jihlave a bude doporučovať aj pre svoje okolie. Možno jednu takú pripomienku, alebo nápad. Možno by mohli byť organizované dve úrovne - mikroskopisti a nemikroskopisti, resp. začiatočníci so zväčšením. Ostatné bolo všetko super