Drobečková navigace

Úvod > Implantologie > Průběh vyšetření a ošetření

Průběh vyšetření a ošetření

V naší moderní ordinaci je vždy příjemné prostředí a atmosféra. Používáme špičkové přístrojové vybavení a značkové implantáty. Provedeme vás jednotlivými kroky před zavedením implantátu i průběhem ošetření.

Vyšetření před implantátem

Při prvotní konzultaci si vás vyslechneme a pečlivě vám prohlédneme zuby, ústa a dásně. Nezbytný je CBCT snímek. Na základě vyšetření stanovíme léčebný plán, časovou a cenovou kalkulaci. Detailně s vámi probereme možnosti léčby.

Implantát a průběh ošetření

Termín zavedení implantátu společně dohodneme a objednáme vás. Samotnou implantaci provádíme v lokální anestezii, zákrok je zcela bezbolestný. Antibiotika podáváme podle individuální potřeby klienta a podle rozsahu výkonu.

Příprava na implantaci

Na zavedení implantátu se nemusíte speciálně připravovat, pokud se jedná o běžnou implantaci. Vše s vámi do detailů individuálně probereme a vysvětlíme vám, jak bude zákrok probíhat.

Vhojení implantátu a korunka

Po zavedení implantátu můžete odejít domů a jste prakticky bez omezení. Za zhruba tři měsíce k nám znovu přijdete, abychom změřili stabilitu a míru vhojení implantátu do kosti. Provedeme otisk nebo scan a do 14 dnů vám vyrobíme korunku, kterou posléze s implantátem spojíme. V naprosté většině jde o takzvané šroubované práce. Jejich velkou výhodou je opravitelnost.

Rizika implantátu a řešení

Úspěšnost zavádění implantátu je 99 procent. Pokud by se stalo, že by implantát nebyl přijat, držíme nad tím plnou záruku a po zahojení ho vyměníme.

Zajímají vás další informace k průběhu vyšetření a zavedení implantátu? Rádi vám je poskytneme. Kontaktujte nás.