Drobečková navigace

Úvod > O nás > Technické vybavení

Vybavení 

Stomatologická souprava Planmeca

Tato křesla finského výrobce patří ke špičce na světovém trhu. Zajišťují dokonalou ergonomii práce a pohodlí pro pacienta i při časově náročnějších výkonech.

Rentgen

Rentgenový přístroj Sirona Orthophos XG 3D poskytuje velice kvalitní panoramatické snímky, rovněž nabízí možnost zhotovení trojrozměrné projekce (3D rtg), kefalomatrického snímku pro ortodoncii, snímkování paranasálních dutin a boční projekce čelistních kloubů. 

Operační mikroskop

Použití mikroskopu nám umožňuje mnohonásobné zvětšení zubních struktur, které jsou lidským okem takřka neviditelné a dává nám tudíž šanci na dokonalejší ošetření zubu.

Lupové brýle

Zvětšovací optika, která napomáhá ošetřujícímu lékaři precizněji diagnostikovat i ošetřovat.

Implantační motor s piezonem

Nejmodernějších ultrazvuková a rotační technologie na provádění chirurgických, předimplantačních a implantačních zákroků.

CEREC ordinační zhotovení korunek

Technologie, která nám umožňuje zhotovení protetické práce (korunky a malé můstky) během jednoho sezení bez nutnosti otiskování. Zaručuje pohodlí jak pro pacienta tak lékaře.

Intraorální kamera

Každá ordinace je vybavena kamerou, na které pacientovi ukážeme rozsah problému a finální práci námi zhotovenou. Pomáhá nám také k přesnější diagnostice a ošetření. 

Intraorální rtg

Každá naše ordinace lékaře je vybavená tímto přístrojem, který nám okamžitě u křesla zhotoví rentgenový snímek pro lepší diagnostiku, či kontrolu práce s takřka mizivou dávkou záření.  

Vista scan

Umožňuje nám vyvolání rtg snímku ve vysoké kvalitě a rozlišení pro ještě lepší diagnostiku problému. 

Strojová endodoncie

Používáme speciální motory německé firmy VDW, díky ním je naše ošetření bezpečnější a preciznější.

Apexlokátor

Elektronický přístroj, který se používá při ošetření kořenových kanálku na měření jejich délky.
Jeho přesnost je dokonce vyšší než klasické měření délky pomocí RTG. Poskytuje kvalitnější endodontické ošetření.

3D plnění kořenových kanálků

Přístroje Beefill a Thermafil slouží na plnění kořenových kanálků trojdimenzní technikou, což zajišťuje hermetické uzavření kořenového kanálku a tím eliminuje riziko znovuinfikování.

Vysokofrekvenční kauter

Přístroj pro řezání a koagulaci měkké tkáně. Používání přístroje pro koagulaci a řezání tkání omezuje pooperační bolesti, otoky a infekci. 

Pentamix

Automatický míchací přístroj otiskovacích hmot, který vytvoří zcela homogenní směs ideální pro mimořádně přesné otisky.

Laser

Terapeutický laser slouží k bezpečnému ošetření měkkých tkání.

Bělící lampa

Slouží k ordinačnímu bělení zubů

Kofferdam

Je speciální latexová (i bez latexová) blána určená k zajištění suchého operačního pole v dutině ústní, ochraně před výplachovými roztoky a vdechnutí cizího předmětu během zákroku