Drobečková navigace

Úvod > Vzdělávání > Ohlasy účastníků

Ohlasy účastníků


Štítky:

H. Kukačková

Společně se sestřičkou jsme absolvovaly dvoudenní kurz ergonomie pod vedením MDDr. Břetislava Martináka. Hodně jsme se naučili, školení bylo zaměřeno především na praktické aspekty a byl i prostor trénovat u křesla. Snažily jsme se do praxe přenést maximum a práci jsme určitě zefektivnily. Zároveň nám dr. Martinák pomáhal při plánování naší nové ordinace a jeho tipy určitě přispěly k tomu, že se nám teď pracuje mnohem lépe. Určitě mohu kurz všem vřele doporučit.

Více

Publikováno 6. 12. 2022 23:29

A. Blanco

Ďakujem veľmi pekne za školenie,atmosféra a prijatie v Artdente bolo od začiatku až do konca veľmi príjemné. Pan doktor Martinák vie,ako má zaujať svojich poslucháčov,každému nám názorne ukázal 4-ručnú prácu a zodpovedal všetky dotazy,aj keď sa nejednalo o prezentovanú tému.

Více

Publikováno 6. 12. 2022 23:28

J. Borovcová

Děkuji Artdentu za školení o ergonomii, které pro mne bylo velmi přínosné. Školitel MDDr. Břetislav Martinák i MUDr. Taťána Vrbková byli příjemní a ochotní zodpovědět jakékoliv dotazy z praxe. Bylo nám zdůrazněno, jak moc důležité je vyhýbat se stresu. K tomu nám může dopomoci jak správné uspořádání ordinace, kde každá věc bude mít své místo a bude po ruce, tak perfektní čtyřruční spolupráce sestřičky a doktora.

Více

Publikováno 6. 12. 2022 23:27

O. Břenek

Nechal jsem si to trochu rozležet v hlavě...a za mě...super naplánovaný, myslím že tam nebyl žádný balast, který by byl k ničemu a nuda, všechno dobře časově naplánovaný, pěkně to utíkalo, nepřetahovalo se a ani nebylo zbytečně dlouhý.

Více

Publikováno 6. 12. 2022 23:27

J. Folke

Kurz ergonomie a efektivity práce v jihlavském Artdentu mě zaujal nejen poctivě pojatým a promyšleným záběrem, ale také notnou otevřeností pracoviště – účastník mohl doslova ,,nakouknout pod pokličku'' poměrně velkého stomatologického centra, což dle mého není samozřejmost.

Více

Publikováno 6. 12. 2022 23:26

M. Celec

Za mňa to bolo presne to, čo som chcel a čakal. Takýchto školení je veľmi málo, u nás na Slovensku v podstate žiadne, preto som bol rád, keď som objavil Vás v Jihlave a bude doporučovať aj pre svoje okolie. Možno jednu takú pripomienku, alebo nápad. Možno by mohli byť organizované dve úrovne - mikroskopisti a nemikroskopisti, resp. začiatočníci so zväčšením. Ostatné bolo všetko super.

Více

Publikováno 6. 12. 2022 23:25