fb
Platba kartou
Občerstvení
wifi
Pondělí - Čtvrtek: 7:30-17:00
Pátek: 7:30-13:00
Tel.: 567 331 666
Tel.: 603 501 650
Email: recepce@artdent.eu
kompletní a kvalitní stomatologická péče
špičkového týmu odborníků
Nejnovější technologie v moderním prostředí

Bezbolestné ošetření

Lokální anestezie

Většina lidí se bojí chodit ke stomatologovi většinou ze strachu z bolesti nebo nějaké nepříjemné vzpomínky z dřívějších dob, kdy byli ošetřování bez anestezie.

Na našem pracovišti provádíme všechny zákroky, které by mohly vyvolat bolest v lokální anestezii. Díky tomu, pacient vůbec nevnímá bolest, což je jistě příjemné jak pro něj, tak pro ošetřujícího lékaře, který má větší klid na přesnou práci. Nezřídka se stává, že během zákroků pacient i usne.

Sedace při vědomí

Účelem stomatologického výkonu v sedaci (farmakologické zklidnění) při vědomí je zajistit klidný a nebolestivý průběh ošetření u obtížně ošetřitelného a nespolupracujícího pacienta(převážně děti). Pacient si na výkon nepamatuje a je možné provést několik zákroků najednou.

Celková anestezie

Pro nespolupracující dětské klienty, nebo i velice bojácné dospělé před rozsáhlým chirurgickým výkonem, máme připravenou možnost zubařského ošetření celkové anestezii. Při tomto ošetření je pacient uveden do umělého spánku. Zákrok vůbec nevnímá, a je při něm intubován. Po zákroku je opět až do svého plného probuzení v péči anesteziologa.