Drobečková navigace

Úvod > Služby > Bezbolestné ošetření

Bezbolestné ošetření

Lokální anestezie

Většina lidí se bojí chodit ke stomatologovi většinou ze strachu z bolesti nebo nějaké nepříjemné vzpomínky z dřívějších dob, kdy byli ošetřování bez anestezie.

Na našem pracovišti provádíme všechny zákroky, které by mohly vyvolat bolest v lokální anestezii. Díky tomu, pacient vůbec nevnímá bolest, což je jistě příjemné jak pro něj, tak pro ošetřujícího lékaře, který má větší klid na přesnou práci. Nezřídka se stává, že během zákroků pacient i usne.

Sedace při vědomí

Účelem stomatologického výkonu v sedaci (farmakologické zklidnění) při vědomí je zajistit klidný a nebolestivý průběh ošetření u obtížně ošetřitelného a nespolupracujícího pacienta(převážně děti). Pacient si na výkon nepamatuje a je možné provést několik zákroků najednou.

Celková anestezie

Pro nespolupracující dětské klienty, nebo i velice bojácné dospělé před rozsáhlým chirurgickým výkonem, máme připravenou možnost zubařského ošetření celkové anestezii. Při tomto ošetření je pacient uveden do umělého spánku. Zákrok vůbec nevnímá, a je při něm intubován. Po zákroku je opět až do svého plného probuzení v péči anesteziologa.