Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - nemazat! > Úvod

Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.

Vznik centra zubní péče ARTDENT kontinuálně navazuje na soukromou stomatologickou praxi MUDr. Taťány Vrbkové (dříve Hrodkové), která byla otevřena již v roce 1994 na ulici 17.listopadu v Jihlavě. V roce 2000 se ordinace po krátkém působení na Domě zdraví na Vrchlického ulici přestěhovala do nových prostor v Husově ulici. Ve své ordinaci MUDr. Vrbková ošetřila několik tisíc spokojených pacientů.

Součástí ordinace bylo nejprve pouze jedno pracoviště zubního lékaře. Po návratu z mateřské dovolené se paní doktorka Vrbková s novou vervou pouští do modernizace ordinace a vzniká stomatologické centrum ARTDENT, které si klade za cíl poskytovat příjemné, bezbolestné ošetření pomocí nejmodernějších technologií.

Na základě obrovského zájmu o služby centra došlo v roce 2006 k jeho rozšíření o další pracoviště zubního lékaře , pracoviště dentální hygieny a panoramatický rentgen.

Vzhledem k situaci v oblasti zubní péče na Jihlavsku vzniká v roce 2009 zcela nové stomatologické centrum v nových prostorách na Vrchlického ulici, kde přibývají další pracoviště a dentální tým je posílen o další zubní lékaře.

Základním principem stomatologického centra ARTDENT je zajištění maximální spokojenosti pacienta týmem specialistů s využitím nejmodernějších technologií a nástrojů.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu
Za celý tým stomatologického centra ARTDENT
Petr Vrbka

 

  3[1].jpg