fb
Platba kartou
Občerstvení
wifi
Pondělí - Čtvrtek: 7:30-17:00
Pátek: 7:30-13:00
Tel.: 567 331 666
Email: recepce@artdent.eu
kompletní a kvalitní stomatologická péče
špičkového týmu odborníků
Nejnovější technologie v moderním prostředí

Lékařská služba první pomociVážení spoluobčané Jihlavy a okolí, jelikož v současné situaci byly zrušeny víkendové zubní pohotovosti, tak jsme se domluvili a po dobu krizového stavu jsme schopni zabezpečit LSPP pro pacienty z Jihlavska (potažmo z Vysočiny) ve Stomatologickém centru ARTDENT.
Podmínky, které potřebujeme, aby pacienti splnili:
1. chodit v roušce
2. ohlašovat se PŘEDEM telefonicky na tel. 567 331 666 od 7.30 DANÉHO DNE!!!
3. poplatek 90,-Kč
4. v recepci budou max. 4 pacienti 2m od sebe
5. ostatní čekající musí zůstat venku nebo v autě (proto telefonické ohlašování předem!)
6. pro zajištění maximální bezpečnosti budou pacienti filtrování dotazníkem, měřením teploty a pořadí dle anamnézy určuje lékař.
 
Začali bychom tuto neděli (do odvolání). Sledujte prosím aktuální info na stránkách FB, webu www.artdent.eu a Jihlavských listech.
Rovněž bychom rádi předešli velkým návalů akutních pacientů a proto doporučujeme, pokud máte aspoň trochu šanci, zkuste vyřešit své akutní problémy v týdnu u svých ošetřujících lékařů, případně na krajem zřízené LSPP či u lékaře, který by byl ochotný Vás vzít. Více informací na stránkách nemocnice Jihlava.
Prosíme Vás o maximální spolupráci a trpělivost. Děláme to z vlastní iniciativy ve svém volném čase, protože nechceme abyste museli cestovat za pomoci do Prahy nebo Brna.
Tým Stomatologického centra Artdent