fb
Platba kartou
Občerstvení
wifi
Pondělí - Čtvrtek: 7:30-17:00
Pátek: 7:30-13:00
Tel.: 567 331 666
Email: recepce@artdent.eu
kompletní a kvalitní stomatologická péče
špičkového týmu odborníků
Nejnovější technologie v moderním prostředí

Aktuality


 

 

Novější 1

Noví lékaři centra

Vážení klienti,

rozšířili jsme náš tým o 2 nové lékaře. Jsou jimi MDDr. David Gerhard a MDDr. František Jurča. Tito lékaři převezmou do péče pacienty po paní doktorce Trnkové, která je na mateřské dovolené a po panu doktorovi Novákovi, který odešel do soukromé praxe.Přehled úhrad pojišťoven za dentální hygienu pro rok 2018

26240267_742874585911100_8577390387404388996_o.jpgDěkujeme za důvěru

pf 2018.JPGNová lékařka

Vážení klienti, vzhledem k dlouhodobější nepřítomnosti paní doktorky MDDr. Petry Horké, jsme rozšířili náš tým o novou posilu. Nyní o Vás bude pečovat paní doktorka MDDr. Tereza Jelínková, která převezme pacienty po paní doktorce Horké.

Děkujeme za pochopeníPříspěvky na dentální hygienu v roce 2017

Vážení klienti, v níže uvedené tabulce můžete nalézt soupis benefitů, které pro Vás připravily zdravotní pojišťovny v roce 2017.

DH2017.pdfAkutní objednání

Prosíme registrované klienty, aby v případě akutního problému ve vlastním zájmu kontaktovali centrum předem telefonicky k určení termínu mimo běžné pořadí. Zamezí se tak dlouhému čekání.

DěkujemeÚvěr na zuby

S platností od 12/2015 se naše centrum zapojilo do sítě zdravotnických zařízení, která nabízí svým klientům možnost hradit výkony a ošetření pomocí systému "Úvěr na zuby" . V případě zájmu můžete požádat svého ošetřujícího lékaře o poskytnutí základních informací a orientační kalkulaci. Další informace naleznete na www stránkách:

www.uvernazuby.cz Ošetření v celkové anestezii

Ve spolupráci s Krajskou nemocnicí v Jihlavě jsme připravili možnost ošetření v celkové anestezii. Zákrok bude probíhat na nemocničním operačním sále za přítomnosti anesteziologického týmu nemocnice a našeho personálu pod vedením MUDr. Vrbkové. Tato služba je určena neošetřitelným pacientům a jedná se zejména o chirurgické výkony. Bližší informace získáte na recepci centra.Zubní kazy se nedědí, dědí se jen špatná péče o náš chrup

CRO REGION VYSOCINA Poslechněte si záznam pořadu Tandem z ČRo Region, kde naše dentální hygienistka Marie Plešingrová, DiS. hovoří na téma dětí a zubních kazů Odkaz se záznamem pořadu najdete zde:

http://www.rozhlas.cz/vysocina/tandem/_zprava/zubni-kazy-se-nededi-dedi-se-jen-spatna-pece-o-nas-chrup--1016078

 Ráno pro krásu, večer pro zdraví

CRO REGION VYSOCINA

Ráno pro krásu, večer pro zdraví
Poslechněte si první ze serie pořadů Tandem ČRo Region, kde naše dentální hygienistka Marie Plešingrová, DiS. hovoří na téma zubní péče. Odkaz se záznamem pořadu najdete zde:

http://www.rozhlas.cz/vysocina/tandem/_zprava/rano-pro-krasu-vecer-pro-zdravi--1003014

 Novější 1